משרד עורכי הדין קינן, חיים ושות' הינו משרד בוטיק בתחום הנדל"ן (מקרקעין), המטפל בעסקאות ובליווי פרויקטים בתחום זה. בנוסף מתמחה משרדנו במלונאות ובעסקאות מורכבות במימון.

המשרד הוקם באוקטובר 2002 והתנהל במשך שנים תחת המותג "תיק, גלעד, קינן". בעקבות שינויים שחלו בצמרת המשרד, בתאריך 24/10/2018 שונה שמו של המשרד והוא נקרא כיום "קינן, חיים ושות' עורכי דין".

מטרתו המוצהרת של המשרד, להציע שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך קביעת נורמות וסטנדרטים "אחרים" במתן שירות, והוא התפתח מאז בצורה מרשימה והתבסס כמשרד עורכי דין מוביל בתחום הנדל"ן.

הכרה במעמדו זה של משרדנו נתקבלה גם בפרסומים של גופי דירוג ישראליים מובילים, אשר דירגו את משרדנו ברשימת משרדי עורכי הדין המובילים בתחום המקרקעין (דן אנד ברדסטריט) וברשימות משרדי הבוטיק המובילים והבולטים בישראל בתחום זה (BDI Code), וכן דורג בדירוגים של גורמים בינלאומיים (Legal 500, Chambers and Partners ו- Legal Expert), אשר כללו את משרדנו ואת השותפים המובילים בו ברשימותיהם המקבילות למשרדי הנדל"ן ועורכי הדין המובילים בישראל בהתאמה. בנוסף נכלל משרדנו בקבוצת העילית של משרדי עורכי הדין בתחום ההתחדשות העירונית ובמלונאות (BDI).

אנו מאמינים בהענקת טיפול משפטי מקצועי, ברמת העמקה והבנה הגבוהה ביותר שבנמצא. בנוסף, הואיל ומשרד עורכי דין חייב לספק ללקוחותיו שירות בלתי מתפשר באיכותו – חרטנו על דגלנו את הרצון הבלתי-נלאה, לספק ללקוחותינו שירות משפטי יצירתי, מסחרי, אמין, מהיר ונמרץ, ברמת זמינות גבוהה ביותר, כל זאת בד בבד עם שמירה על קשר אישי הדוק עם לקוחותינו, ומתן קשב רב לצרכיהם ומטרותיהם.

אופיו המיוחד של השירות הניתן על ידי צוות משרדנו הינו כזה, המאפשר ללקוח להירגע, "להישען לאחור" ולדעת כי מישהו "קושר עבורו את החוטים" ועושה עבורו את העבודה, תוך נטילת יוזמה וקידום העניינים שבטיפולנו "בדחיפה" וביעילות.

אנו יכולים לציין בסיפוק, כי משרדנו מעניק שירות "לא שגרתי", רענן, נמרץ ושונה, במהירות תגובה שאין לה אח ורע בשוק משרדי עורכי הדין בישראל, והכל באופן הגורם לו להתבלט בנוף משרדי עורכי הדין בישראל.