משרד עורכי הדין קינן, חיים ושותהינו משרד בוטיק בתחום הנדלן (מקרקעין), המטפל בעסקאות ובליווי פרוייקטים בתחום זה. בנוסף מתמחה משרדנו במלונאות ובעסקאות מורכבות במימון.

משרדנו הוקם בסוף שנת 2002 במטרה מוצהרת, להציע שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך קביעת נורמות וסטנדרטיםאחריםבמתן שירות, והוא התפתח מאז בצורה מרשימה והתבסס כמשרד עורכי דין מוביל בתחום הנדלן. הכרה במעמדו זה של משרדנו נתקבלה גם בפרסומים של גופי דירוג ישראליים מובילים, אשר דירגו את משרדנו ברשימת משרדי עורכי הדין המובילים בתחום המקרקעין (דן אנד ברדסטריט) וברשימות משרדי הבוטיק המובילים והבולטים בישראל בתחום זה (BDI Code), וכן בדירוגים של גורמים בינלאומיים (Legal 500, Chambers and Partners וLegal Expert), אשר כללו את משרדנו ואת השותפים המובילים בו ברשימותיהם המקבילות למשרדי הנדלן ועורכי הדין המובילים בישראל בהתאמה. בנוסף נכלל משרדנו בקבוצת העילית של משרדי עורכי הדין בתחום ההתחדשות העירונית (BDI).

אנו מאמינים בהענקת טיפול משפטי מקצועי, ברמת העמקה והבנה הגבוהה ביותר שבנמצא. בנוסף, הואיל ומשרד עורכי דין חייב לספק ללקוחותיו שירות בלתי מתפשר באיכותוחרטנו על דגלנו את הרצון הבלתינלאה, לספק ללקוחותינו שירות משפטי יצירתי, מסחרי, מהיר ונמרץ, ברמת זמינות גבוהה ביותר, כל זאת בד בבד עם שמירה על קשר אישי הדוק עם לקוחותינו, ומתן קשב רב לצרכיהם ומטרותיהם. אופיו המיוחד של השירות הניתן על ידי צוות משרדנו הינו כזה, המאפשר ללקוח להירגע, “להישען לאחורולדעת כי מישהוקושר עבורו את החוטיםועושה עבורו את העבודה, תוך נטילת יוזמה וקידום העניינים שבטיפולנובדחיפהוביעילות.

אנו יכולים לציין בסיפוק, כי משרדנו מעניק שירותלא שגרתי“, רענן, נמרץ ושונה, במהירות תגובה שאין לה אח ורע בשוק משרדי עורכי הדין בישראל, והכל באופן הגורם לו להתבלט בנוף משרדי עורכי הדין בישראל.

האסטרטגיה העסקית בה בחרנושהינה מתן שירות איכותי וטוטאלי ללקוחותינו במסגרת של משרדבוטיק, קטן ואיכותי, המספק שירות אישי במעורבות גבוהה (וחריגה ביחס למקובל) של השותפים המובילים בכל שלבי העסקאות והעניינים המטופלים על ידינומאפשרת לנו לשרת בהצלחה מגוון חברות ציבוריות, קשת רחבה של קבוצות נדלן והשקעה, וכן לקוחות גדולים ומכובדים אחרים, השמחים לשוב ולהפקיד את הטיפול בענייניהם המורכבים והגדולים בידינו, בכל פעם מחדש, באופן שמסב לנו הנאה, סיפוק וגאווה גדולים. הופענו בשוק משרדי עורכי הדין בתחילת המילניום הנוכחי, והצלחנו לטפס במהלך השנים, רק בזכות איכות השירות הבלתי מתפשר, המיוחד והייחודי שאנו מעניקים, ורק בזכות רמתם האישית ואיכותם של אנשינו. התחייבנו כלפי עצמנו, כי נמשיך ונדבק בדרך מיוחדת זו, גם בעתיד.